Türkçe Rap

Aspova, Blackout EP’sinin şarkı listesini duyurdu

Aspova, Blackout EP şarkı listesini duyurdu
Aspova, Blackout EP'sinin şarkı listesini duyurdu

2020 yılında yükselişini hızlandıran Aspova, 2021 yılında da bunu sürdürecek gibi duruyor. 26 yaşındaki sanatçı geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden paylaştığı gönderi ile Blackout ismini verdiği EP albümünün şarkı listesini paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Mechanical Rooster ilk teklisini paylaştı

Sanatçı ilk olarak 16 Ocak Cumartesi günü bir fotoğraf paylaşarak Blackout isimli EP’sinin 5 Şubat Cuma günü yayınlanacağını duyurdu. Aynı gün başka bir gönderi daha paylaşan Aspova bu sefer EP albümünde yer alacak şarkıları duyurdu.

Toplamda 5 şarkının yer alacağı EP albümünde herhangi bir düet bulunmuyor. EP’de yer alan şarkıların isimlerini ve sıralamasını aşağıda görebilirsiniz.

Aspova, Blackout Albümü Şarkıları
  1. Elimde
  2. Yeni
  3. Tabanca
  4. Kural
  5. Tanımıyorum

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap