Aspova, Worry, Depar ve Murgs’dan düet: Eve Dönüyorum

İki parçadan oluşan Matrix albümü ile ses getiren Aspova, yeni düet şarkısı Eve Dönüyorum ile gündemimize geliyor. Sanatçının yeni teklisinde kendisine Masta Jam ekibinden Worry, Depar ve Murgs eşlik ediyor.

11 Eylül Cuma günü dinleyiciler ile paylaşılan şarkı toplamda 3 dakika 46 saniye uzunluğundan oluşuyor. Altyapının, Mix ve Mastering işlemlerinin Aspova’nın kendi tarafından yapıl şarkının kapak fotoğrafı Gest, lirik videosu ise M. İlhan Yüksel tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Motive beklenen albümü Makaveli ile gündemde

Parça yer aldığı dijital müzik platformlarında Masta JAM Music markası ile birlikte yayınlandı. Yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile birlikte Eve Dönüyorum isimli şarkıya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!