Yeni Çıkanlar

Aspova’dan Yeni Albüm: HELL

aspova hell albümü

Yaklaşık iki buçuk ay önce Tanerman ile ortak albümü Disosiyatif ile gördüğümüz Aspova, 15 Eylül’ün ilk saatlerinde Hell isimli albümünü yayınladı. 10 şarkıdan oluşan albüm dijital müzik platformlarındaki yerini Aspova etiketi ile aldı.

Bu 10 şarkıdan oluşan albüm toplandığında 34 dakika uzunluğunda oluyor. Hell albümünde Aspova’ya düeti ile sadece Worry eşlik ediyor. Worry’yi Aspova’nın yeni kurduğu oluşum Masta Jam Music’den tanımaktayız.

Albümün ikinci şarkısı Eskimiş Senelere’nin video klibi de albüm ile birlikte yayınlanandı. YouTube üzerinden paylaşılan klibin yönetmenliğini Cem İldem yaparken, kurgu ve görsel efektler Aspova’nın kendi tarafından yapılmış. Parçanın müzikal tarafına baktığımızda ise söz, beste, beat, aranje, Mix ve Mastering sanatçının kendi tarafından yapılmış.

Albümün tamamını yukarıdaki Spotify eklentisi üzerinden dinleyebilirsiniz.

Aspova – Hell Albümündeki Şarkılar

  1. Cehennem (İntro)
  2. Eskimiş Senelere
  3. Düş Ft. Worry
  4. Bez Bebek
  5. Nefesim
  6. Çek Vur
  7. Kara Gözüm
  8. Annem
  9. Tamir
  10. Bu Gece Ölürsem

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir