Türkçe RapVideo Rap

Aspova Yeni Albümü Matrix Red İle Gündemde

Aspova Yeni Albümü Matrix Red İle Gündemde

Üretkenliği ile öne çıkan rapçilerden olan Aspova, kısa süre önce duyurduğu Matrix Red isimli albümü ile dinleyicilerin karşısına çıktı. 17 Nisan Cuma gününün ilk dakikalarında yayınlanan albüm dijital müzik platformlarındaki yerini sanatçının kendi kurduğu Masta Jam Müzik etiketi ile aldı.

İlginizi Çekebilir: Özgür Sohbetler #6 – Aspova’ya Merak Edilenleri Sorduk!

10 farklı şarkıdan oluşan albüm, toplamda 33 dakika uzunluğunda. Albümde sanatçıya Ceg, Şanışer, Motive ve Worry gibi başarılı isimler düetleri ile eşlik ediyor. Albümün müzikal tarafına göz attığımızda ise altyapılarda Aspova, Doppmusic, Skaii, Tanerman, TVTO ve Uncle Y gibi isimlerin imzası bulunuyor.

Şarkıların teknik tarafında ise Mix ve Mastering işlemlerinde sadece Aspova’nın kendi adını görüyoruz. Albümün çıkması ile birlikte YouTube’dan da yayınlanan şarkıların videoları ise Kerem Gülsoy namı diğer Tepki’nin ellerinden çıkmış.

Aspova’nın yeni albümü olan Matrix Red’e yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Aspova – Matrix Red Albümü Şarkıları

  1. Sağanak
  2. Suç Ft. Şanışer
  3. Nefes Alamam
  4. Bir Gün Ft. Worry
  5. Sabır
  6. Yalan Olduk
  7. Milenyum Ft. Ceg
  8. Tek Başıma
  9. Zor
  10. Bin Defa Ft. Motive

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap