Ati242, Ghetto Star Albümünü Yayınladı

Son zamanların en popüler isimlerinden biri olan Ati242, geçtiğimiz haftalarda duyurduğu ve ilk şarkısını palaştığı Ghetto Star albümünün tam halini, 31 Temmuz Cuma günü itibari ile yayınladı.

Piyasaya PMC etiketi ile sürülen albüm toplamda 6 şarkıdan oluşurken, 17 dakika 29 saniye uzunluğunda. Albümdeki parçalarda yine PMC ekibinden Astral’in imzası bulunurken, şarkıların Mix ve Mastering işlemlerinde Kupa A rol oynamış.

İlginizi Çekebilir: Saian, Bedo İle Birkaç Güzel Gün İçin Parçasında Buluştu

Albüm ile aynı gün yayınlanan Şöhret şarkısının video klipte ise yönetmen olarak Samet Porsuk’u görürken, kurgu ve görüntü yönetmenliğinde Metehan Kutlu’yu görmekteyiz.

Ati’nin yeni albümü olan Ghetto Star’ı yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Ati242 – Ghetto Star Albümü Şarkıları

  1. Şöhret
  2. Kime Sorsan
  3. Baretta Gang
  4. Kafa Leş
  5. Rolex
  6. Düşledim

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!