Türkçe Rap

Ati242 karıştığı kavga ile ATV Ana Haber’e konu oldu

Ati242 karıştığı kavga ile ATV Ana Haber'e konu oldu

Bir süredir müzikal anlamda sessiz olan sanatçılardan biri olan Ati242, oldukça tartışmalı bir konu ile gündemimize geliyor. 21 Eylül Pazartesi günü akşamı yayınlanan ATV Ana Haber programında yer alan haberdeki iddiaya göre Ati242 ve bir grup arkadaşı yemek yediği bir restoranın sahibini dövdü.

ATV Ana Haber programının yaptığı haberde genç sanatçının mekanda yemek yediği ve hesabı ödemediği, ardından ise mekan sahibini arkadaşları ile darp ettiği söylendi. ATV’ye konuşan mekan sahibinin eşi ise kendisinin ve kızının da darp edildiğini, ayrıca telefon ve paralarının da gasp edildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #33 – Emoji, Fybertest, İz

Bu haberin yayınlanmasından kısa süre sonra ise Ati242 ismi ile müzik yapan Atilla Serin, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden bir açıklama metni yayınladı. Sanatçı tarafından yapılan açıklamada ATV ekranlarında yayınlanan haberdeki suçlamaların tamamının asılsız olduğu belirtilirken, restoranın bulunduğu iş merkezinin kendilerine ait olduğu söylendi.

“Bir önceki gün babamı gece saatlerinde 5-6 kişi darp etmişlerdir. Kamera görüntülerinin hepsi mevcuttur. Ertesi gün arkadaşlarımla arabamızı almaya geldiğimizde bizi tahrik edecek hareketler yapıp ilk olarak karşı taraf saldırıda bulunmuştur.” diyen Ati, açıklamasının devamında bahsi geçen restoranda hiçbir zaman yemek yemediğini belirtti.

Hırsızlık, gasp ve kadına şiddet iddialarına karşı ise sanatçı şu sözleri kaydetti: “Hiç bir hırsızlık gasp olayına da karışmadım. Kadına asla şiddet uygulamayacağımı, bu konudaki hassasiyetimi beni tanıyan herkes bilir. Olay zaten adli süreçtedir. Hakkımda atılan iftiralardan, karalama kampanyalarından dolayı da sonuna kadar şikayetçi olacağımı, peşini bırakmayacağımı belirtmek isterim. Sevenlerime böyle bir konuda karşılarına çıktığımdan dolayı özür diliyorum. Kamuoyunun bilgisine.”

Yapılan yazılı açıklamanın ardından Ati242 Twitter hesabı üzerinden ATV Ana Haber’de de “Ünlü rapçi mekan bastı!” isimli haber ile gösterilen kamera kayıtlarının başlangıcını paylaştı.

Hem ATV’nin haberini hem de Ati’nin paylaşmış olduğu kamera kayıtlarını yazımızın sonunda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

1 Comment

  1. Geçmiş olsun ülkemizde bu tarz olaylar ünlü ünsüz çok arttı.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap