Yeni Çıkanlar

Ati242’nin yeni teklisi Uçuyoz Gökyüzüne çıktı

Ati242 yeni teklisi Uçuyoz Gökyüzüne çıktı

Geçtiğimiz haftalarda karıştığı kavga nedeniyle ana akım medyanın hedefi haline gelen Ati242, yeni teklisi olan Uçuyoz Gökyüzüne ile gündemimize geliyor. Sanatçının yeni teklisi 2 Ekim Cuma günü video klibi ile birlikte tüm dijital müzik platformları üzerinden dinleyiciler ile paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir: Lil Zey’in yeni teklisi Zor çıktı

3 dakika 10 saniye uzunluğunda olan Uçuyoz Gökyüzüne şarkısının prodüktörlüğünü PMC ekibinden başarılı isim Astral üstlenirken, Mix ve Mastering işlemleri Kupa A tarafından yapılmış.

Şarkının çıkışı ile aynı zamanda yayınlanan video klipte ise yapım BADGERFILM’e aitken, kurguyu Metehan Kutlu yapmış. Şarkı ile aynı anda yayınlanan klip kısa süre içerisinde YouTube Trend Videolar listesine giriş yaptı.

Ati’nin yeni şarkısı olan Uçuyoz Gökyüzüne’ye ve video klibine yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir