Atlas’ın Beklenen Şarkısı Şehir El Sallar Bana Yayında!

Geçtiğimiz aylarda MOB Entertainment bünyesinden ayrıldığını duyduğumuz Atlas, tek başına devam ettiği müzik kariyerine “Şehir El Sallar Bana” şarkısı ile devam ediyor.  Genç sanatçı beklenen şarkısını doğum gününde paylaştı.

Şu anda sadece Atlas’ın YouTube kanalı üzerinden ulaşılabilen şarkının diğer dijital müzik platformlarında ne zaman yayınlanacağı ise belirli değil. Rules Of Universe isimli EP’nin bir parçası olan Şehir El Sallar Bana şarkısı, toplamda 3 dakika 4 saniye uzunluğunda.

Şarkının müzikal tarafında baktığımızda ise altyapıda daha önce Khontkar, Şehinşah ve Keişan gibi isimler ile çalışırken gördüğümüz, Berkay Duman yer alıyor.

Mix işleminin Ozan Demir ve Mastering işleminin Denizkan Boz tarafından yapıldığı şarkının video klibinin yönetmenliğinde Utku Kundakçı yer alırken, görüntü yönetmenliğinde CMZ’i görebiliyoruz. Şarkının vokal kayıtları ise Delaredo’nun kurduğu Monkey Business stüdyosunda alınmış.

Şarkıya haberimizin sonunda ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!