Ayaz’ın Maske İsimli Teklisi Yayınlandı

Türkçe Rap müzik sektöründe fazla göz önüne çıkmayan isimlerden olan Ayaz, yeni teklisi olan Maske isimli şarkısını 16 Ocak günü dinleyiciler ile buluşturdu. Toplamda 3 dakika 33 saniye uzunluğundan oluşan şarkı, şu anda sadece YouTube’daki Ayaz isimli kanal üzerinden dinlenebiliyor.

Maske ismi verilen şarkının altyapısı Cem Özgür tarafından hazırlanırken, düzenleme işlemleri Ozan Tanış tarafından yapılmış. Batarya Records’da alınan vokal kayıtlarının ve altyapını Mix işlemi Allame tarafından yapılırken, Mastering işlemi Mustafa Özgür tarafından yapılmış.

Parçaya aşağıdaki YouTube eklentisi üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!