Basın BülteniYeni Çıkanlar

Aydeed’in yeni teklisi Bilmezdim yayınlandı

Aydeed yeni teklisi Bilmezdim yayınlandı

Türkiye Viral ve En İyiler listelerinde yerini alan 21 yaşındaki R&B sanatçısı Aydeed, Bilmezdim isimli yeni şarkısı ve Kadir Arıcı ile birlikte Kuzey Şaroğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği iddialı klibiyle tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Karanlık Trap altyapısının, Aydeed’in özlenen vokalleriyle bütünleştiği şarkı, karanlıktan aydınlığa olan yolculuğun tecrübelerini anlatıyor. Aşkın çoğu zaman kör eden karanlığını konu alırken; dinleyenlere karanlığın içinde kaybolmayıp, kendi ışığımızın farkında olmamız gerektiğini vurguluyor.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #42 – First Class, Patika

Quica Production’ın yapımını üstlendiği Bilmezdim isimli şarkının söz ve bestesi, Aydeed ve başarılı prodüktör Berkin Laleli’ye ait. Şarkıya ses mühendisliğinde Utku Ünsal ve Emre Kıral, elektronik gitarda ise Ateş Berker Öngören eşlik ediyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir