Yeni Çıkanlar

Baneva’nın Hiçbiri isimli yeni şarkısı çıktı

Baneva Hiçbiri isimli yeni şarkısı çıktı

Dinleyicilerinin karşısına en son 2019 yılında çıkan Baneva, uzun bir süredir yeni müzikleri ile birlikte dinleyicilerinin karşısına çıkmıyordu. 23 Ekim Cuma günü ise genç sanatçı Hiçbiri isimli yeni şarkısını yayınladı.

SKAII’nın prodüktörlüğünü yaptığı parça toplamda 3 dakika 20 saniyelik bir uzunluğa sahip. Şarkının vokal kayıtları Neşet Kılıç tarafından alınırken, Mix işlemi Gökhan Güler, Mastering işlemi Evren Göknar tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: İstanbul Trip ekibinin yeni teklisi AVAVAV yayınlandı

Şarkı ile aynı zamanda yayınlanan video klipte ise yönetmenlik Göksel Altül, görüntü yönetmenliği Emre Ergenç ve sanat yönetmenliği Ecem Dilan Köse tarafından yapılırken, renk ve görsel efektler Alkamanas tarafından yapılmış.

Universal Music Turkey etiketi ile yayınlanan Hiçbiri isimli şarkıyı yazımızın sonundaki eklenti ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

1 Comment

  1. Baneva şaşırtmadı yine iyi bir parça olmuş sözler de güzel ve anlamlı

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir