Basemode Records Ocak ve Şubat Ayı Çıkışlarını Duyurdu

Sony Müzik Türkiye’nin bir alt kuruluşu olan Basemode Records, bugün Twitter hesabı üzerinden attığı bir Tweet ile ocak ve şubat aylarında Basemode Records etiketi ile çıkacak işlerin yayınlanma tarihini duyurdu. Yapılan duyuruda birçok klibin çıkış tarihi verilirken, Allame’nin yeni albümü AV’ın çıkış tarihi de paylaşıldı.

Paylaşılan detaylarda ilk olarak geçtiğimiz günlerde Rap müziği bırakan Joker’in Rap Hala Benimle isimli parçası ve klibi geliyor. Ardından gelen haftada ise Kezzo’nun yeni Ritmi Duyduğum An isimli şarkısı ve klibi ve ondan sonraki haftada ise Ozan Harc – Who I Am Basetrap üzerinden yayınlanıyor.

18 Ocak Cuma günü ise Allame’nin Işıklar isimli teklisi ile beraber AV albümü ön satışa açılıyor. Ondan sonraki haftalarda ise Berkay Duman – Crocodylinae Basetrap’den yayınlanıyor, Kayra – Bütün Ayazların Ortasında: Part 1 isimli teklisi klibi ile geliyor, Bandit Beatz – Titan’ı Basetrap’den yayınlanıyor ve Allame’nin yeni albümü çıkış yapıyor.

Basemode Records’da Ocak ve Şubat ayları nasıl geçecek?

04 Ocak – Joker – Rap Hala Benimle (Klip)

11 Ocak – Kezzo – Ritmi Duyduğum An (Single/Klip)

14 Ocak – Ozan Harc – Who I Am (BASETRAP)

18 Ocak – Allame – Işıklar (Single/Klip) + “AV” (Albüm ön Sipariş)

21 Ocak – Berkay Duman – Crocodylinae (BASETRAP)

25 Ocak – Kayra – Bütün Ayazların Ortasında: Part 1 (Single+Klip)

28 Ocak – Bandit Beatz – Titan (BASETRAP)

01 Şubat – Allame – AV (Albüm)

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!