Türkçe Rap

Batarya Company Ekibi Dağıldı

batarya company

Türkçe Rap tarihinde önemli bir yere sahip olan Batarya Company grubu tekrardan dağıldı. Mart ayının son günlerinde sizlerle yeniden kurulduğunu paylaştığımız ekip, geçtiğimiz günlerde yapılan bir paylaşım ile tekrardan dağıldı.

Mart ayında Allame, Hasip Aksu, Necip Mahfuz, Harun Adil, Lider, Nova ve Kendo Kenji ile yeniden hayata geçen ekip, birçok işe imza atmıştı. Ekip bu yeniden aktif olduğu sürede 20 YouTube videosu ve onlarca şarkı yayınladı.

Bu tekrarlanan ayrılık haberi ise ilk ekipte olmayıp, ikinci ekipte yer alan Nova’dan geldi. Şu anda kendi kurduğu oluşum Lion Sound’da çalışmalarını sürdüren Nova, Instagram üzerinden yaptığı bir soru cevap etkinliğinde bu ayrılığı duyurdu. Bir takipçi sanatçıya “Biodaki Batarya Company yazısını kaldırmışsın abi. Grup dağıldı mı yoksa?” sorusunu sordu. Nova ise bu soruya “Dağıldı” cevabını verdi.

Kısa süre içerisinde gündeme gelen bu haber hakkında ekibin diğer üyelerinden henüz başka bir açıklama veya tepki gelmedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap