Türkçe Rap

Bedo 15 Ocak’ta Yorgun isimli albümünü yayınlayacak

Bedo 15 Ocak Yorgun isimli albümünü yayınlayacak
Bedo 15 Ocak'ta Yorgun isimli albümünü yayınlayacak

Pos ile düet yaptığı Sana Ne şarkısı ile popülerliğini katbekat arttıran Bedo, dinleyicilerinin karşısına bir süredir yayınladığı tekliler ile çıkıyordu. 11 Ocak Pazartesi günü PMC’nin resmi Instagram hesabı pmclegacy üzerinden yapılan paylaşıma göre sanatçının Yorgun ismini verdiği yeni albümü çok yakında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir: Rooster, Server Uraz ve Beta Berk Bayındır’dan düet: Buzlu Kahve

Paylaşılan gönderiye göre 6 şarkıdan oluşacak olan albüm dinleyicilerin beğenisine 15 Ocak Cuma günü sunulacak. Anıl Piyancı ve Patron’un eşlik ettiği albümdeki şarkıların prodüktörlüğü Efe Can imzası taşıyor.

Albümde yer alan Kimsen Yok ve Ölebilirim şarkıları geçtiğimiz dönemde video klipleri ile dinleyiciler ile paylaşılmıştı. Yaklaşık yedi gün önce bir paylaşım yapan prodüktör Efe Can, albüm hakkında “Müziklerini ve düzenlemelerini yaparken her zamanki gibi çok keyif aldığım, dostum @bedoonline ile yaptığımız ”Yorgun” albümü 15 Ocak’ta yayında!” demişti.

Bedo’nun Yorgun albümünde yer alacak şarkıları aşağıda görebilirsiniz.

Bedo – Yorgun Albümü Şarkıları

  1. Seni Kaybedemem
  2. Kolay
  3. Kimsen Yok
  4. Günah Ft. Anıl Piyancı
  5. Ölebilirim Ft. Patron
  6. Yorgun

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap