Bedo’dan yeni tekli: Yalan

PMC ekibinin sevilen isimlerinden biri olan Bedo, 11 Eylül Cuma günü dinleyicilerinin karşısına yeni teklisi ile çıktı. Yalan ismi verilen şarkı günün ilk dakikaları ile birlikte dinleyiciler ile bir araya geldi.

Sanatçının yeni teklisi Yalan toplamda 2 dakika 23 saniyelik bir uzunluğa sahip. Altyapısının ve düzenleme işlemlerinin Efe Can tarafından yapıldığı şarkının Mix ve Mastering işlemleri Kupa-A tarafından üstlenilmiş.

İlginizi Çekebilir: Motive beklenen albümü Makaveli ile gündemde

Parçanın görsel tarafında göz attığımızda ise kapakta Ecem Ağaoğlu’nun, video kısmında ise Grafiaker’in imzasını görüyoruz. Yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile sanatçının yeni teklisine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!