Türkçe Rap

Bege, Begefendi albümünün şarkı listesini paylaştı

Bege, Begefendi albümünün şarkı listesini paylaştı

İlk olarak Vine daha sonra YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında ürettiği içerikler ile tanınan Berkcan Güven, son yıllarda Bege ismi ile müzik yapımına oldukça yoğunlaşmıştı. 2020 yılında Harman, Nazar ve Spacejump gibi parçaları yayına alan ünlü isim beklenen Begefendi isimli albümünün şarkı listesini 6 Aralık Pazar günü paylaştı.

İlginizi Çekebilir: O Ses Türkiye Rap yarışması yeni bir fragman ile duyuruldu

Harman ve Nazar şarkılarını yayınlayarak büyük ses getiren sanatçının Begefendi ismi verilen albümünde toplamda 13 şarkı yer alacak. Hali hazırda ilk iki şarkısını dinlediğimiz albümün çıkış tarihi henüz dinleyiciler ile paylaşılmadı. Listede yer alan ve Genius’ta belirtilene göre albümde Berkcan Güven’e düetleri ile Murda, Emir Taha ve Boslen gibi isimler eşlik edecek.

Yine Genius’ta yer alan bilgilere göre albümdeki şarkıların prodüktör koltuğunda Arem Ozgurc ve Arman Aydın, Bugy, DJ Artz, Emir Taha, Justsayin ve Samih gibi isimler yer alacak. Ayrıca albümün Hypers Ent. ve LNC Music markası ile dijital müzik platformlarındaki yerini alması bekleniyor. Bege’nin Begefendi isimli albümünün şarkı listesini aşağıda görebilirsiniz.

Bege – Begefendi Albümü Şarkıları

 1. Harman
 2. Nazar
 3. Eksi Ft. Murda
 4. Meydey
 5. Bela
 6. Tenha
 7. Yıldızlarla Raks
 8. Gecelerin Derdi
 9. Balon Freestyle
 10. Siktir Git Ft. Emir Taha
 11. Durma Ft. Boslen
 12. Nerdeyim Alo?

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap