Yeni Çıkanlar

Bege’nin beklenen parçası Harman çıktı!

Bege beklenen parçası Harman çıktı!

İlk olarak Vine platformunda tanınan ve daha sonra YouTube üzerinde içerik üreten Berkcan Güven, bir süredir Bege ismi ile müzikal çalışmalar da yapıyordu. Daha önce Spacejump, Yeniden ve Neresi? gibi işlere imza atan Bege, Harman isimli beklenen şarkısını yayınladı.

2 dakika 21 saniye uzunluğunda olan şarkı 16 Ekim Cuma günü dinleyiciler ile paylaşıldı. LNCmusic X Hypers Ent. etiketi ile yayınlanan parçanın prodüktörlüğünü DJ Artz yaparken, şarkının Mix ve Mastering işlemleri Gökhan Abi tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Patron, Sevdik de noldu sanki şarkısı ile sürpriz yaptı

16 Ekim Cuma saat 19:00’da yayınlanacak olan video klipte ise yönetmenlik ve kurgu Mali Ergin, görüntü yönetmenliği ise Can Dolu tarafından üstlenilmiş durumda. Parçanın kapak fotoğrafında ise Baco adı ile tanınan Oğuzcan Pelit’in imzası bulunuyor.

Yazımızın sonunda bulabileceğiniz Spotify eklentisi ile hızlıca Bege’nin Harman isimli yeni şarkısını dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir