Yeni Çıkanlar

Beklenen proje Fight Kulüp 2 şarkısı yayında!

Beklenen proje Fight Kulüp 2 şarkısı yayında!

Killa Hakan’ın beklenen projesi Fight Kulüp 2, 23 Ekim Cuma gününün ilk dakikalarından itibaren tüm dijital müzik platformları üzerinden dinlenebilir hale geldi. Konuk olarak Massaka, Ceza, Summer Cem, Contra, Khontkar ve Anıl Piyancı’nın yer aldığı proje toplamda 7 dakika 18 saniye uzunluğundan oluşuyor.

Königsrasse etiketi ile dijital müzik dinleme platformlarına dağıtımı yapılan şarkının prodüktörlüğü DJ Rocky tarafından yapılırken, Mix ve Mastering işlemleri RedKeys Music ekibinden Can Paşa tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Şehinşah, 666 isimli yeni albümünü yayınladı

Oldukça uzun olan şarkının video klibinde ise yönetmenlik Yeeiid tarafından yapılırken, görüntü yönetmenliği görevinde Stanley Floyd, Atıf Ülkü ve Cengiz Ayvaz gibi isimler rol almış. Kurgunun da Yeeiid tarafından yapılan projenin renk işlemleri Oğuz Birgölge’nin ellerinden çıkmış.

Şarkının çıkmasına saatler kala bir de problem Fight Kulüp 2 ekibini buldu. 23 Ekim değil de 22 Ekim Perşembe gününün akşam saatlerinde yayınlanması planlanan şarkı, YouTube tarafında yaşanan bir problemden dolayı yayınlanamadı. Bu sorunun yaşanmasının ardından Massaka “Selam arkadaşlar. YouTube’dan kaynaklı bir hatadan dolayı klip yayınlanamadı. Sorunu çözdük. Beklediğinize değecek.” açıklamasını yaptı.

Aşağıdaki YouTube eklentisi ile şarkıya ve video klibine hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir