Ben Fero, Akalım Şarkısının Adını Demet Akalın Yaptı

Yaklaşık 1 hafta önce Orman Kanunları albümünü yayınlayan Ben Fero, bugün beklenmeyen bir hareket ile gündemimize geldi. Albümün sekizinci şarkısı Akalım’ın nakaratında “Tabi radyomuzda yine Demet Akalın” cümlesini kuran Fero, dün akşam saatlerinde ünlü pop müzik sanatçısı Demet Akalın’dan “başarıların daim olsun çocuk” şeklinde bir mesaj almıştı.

Ardından bugün öğlen saatlerinde Ben Fero, Akalım isimli parçasının ismini Demet Akalın olarak değiştirdi. Şu anda isim değişikliği sadece Spotify ve YouTube’da yapılırken, iTunes’da ne zaman yapılacağı belli değil. Ben Fero bu hareketi ile dinleyicilerden olumsuz tepki topladı.

[Güncelleme: 26.02.2019 – 18:10]

Ben Fero’nun bu isim değişikliğini yapmasının ardından, bir takipçi Demet Akalın’ı etiketleyerek “Ben Fero #Akalım şarkısının adını Demet Akalın olarak değiştirmiş offffff hareketin krallığına bak şu kadar sevilsek yeterdi be ? @DemetAkalin” şeklinde bir mesaj attı.

Demet Akalın ise kendisini etiketleyerek mesaj atan takipçiye, “Hayatımda bu kdr efendi kardeşim olsun sonuna kdr desteğim??” şeklinde bir cevap verdi. Böylece Ben Fero – Demet Akalın ikilisinin arası daha da ısındı.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!