Ben Fero’nun Biraderim İçin Parçasına Video Klip Geldi

2019 yılına damgasını vurmuş rapçi Ben Fero, şubat ayında yayınladığı Orman Kanunları albümünden Biraderim İçin şarkısı için de bir video klip yayınladı. 18 Eylül saat 20:00’da paylaşılan video klip toplamda 3 dakika 2 saniye uzunluğunda.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Maryland’de kayda alınan video klipte Fero’nun bahsettiği kardeşleri bolca görebiliyoruz. Video klibin yönetmenliğini Alper Çanakçı yaparken, Çanakçı’nın yardımcılığını Reggie Holmes ve Celal Hoplar üstlenmiş.

Parçanın müzikal kısmında ise altyapı, Mix ve Mastering işlemleri Can Volkan tarafından yapılırken, kayıt YouTuber Berkcan Güven tarafından alınmış. Biraderim İçin video klibine Ben Fero YouTube kanalı üzerinden ulaşılabilir durumda.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!