Türkçe Rap

“Ben Fero Boş CD Yapsa Bile Satar”

ben fero khontkar

CRI Türk FM’de Müzik Yolculuğu isimli bir radyo programı yapan Tuğçe Marik tarafından yapılan araştırmaya göre Türkiye’de boş CD satışa sunsa en çok satan isimlerden üçüncüsü Ben Fero olur.

Marik, internet ortamında ve radyoda bir hafta boyunca “Hangi Sanatçı Boş CD Bile Yapsa Satın Alırsınız?” sorulu bir anket gerçekleştirdi. Geçen bir haftalık sürenin ardından bu ankete 61 ilden 142.500 kişi katıldı ve 53 farklı sanatçının ismi verildi.

Anket Sonuçları Oldukça Şaşırtıcı

140 binden daha fazla kişinin katıldığı anketin sonucunda katılımcıların yüzde 37,5’i bu soruya Tarkan olarak cevap verdi. Megastar’ın ardından Sezen Aksu gelirken, üçüncü sırada şaşırtıcı olarak Ben Fero yer aldı.

Listenin devamında ise Ben Fero’nun ardından dördüncü sırada Demet Akalın ve beşinci sırada ise Yıldız Tilbe yer almakta. Genç sanatçı, Yıldız Tilbe, Mustafa Sandal, Nilüfer, Ajda Pekkan ve Ebru Gündeş gibi sanatçıları geride bırakarak listenin üçüncü sırasına oturdu.

“Tabii radyomuzda yine Demet Akalın”

Bu yılın Şubat ayında ilk stüdyo albümünü yayınlayan Ben Fero, bu albümde Demet Akalın isimli bir şarkı yapıp, bazı noktalarda rap müzik çalmayan radyolara sitemini belirtmişti. Sanatçı bu sitemi “Tabii radyomuzda yine Demet Akalın, Bi’ kez olsun bizi çalmadın adamım” sözleri ile göstermişti.

Neredeyse bir yılın ardından Ben Fero, dinleyicilerin gözünde Demet Akalın’ın önüne geçmiş görünüyor. Anketi düzenleyen Marik yaptığı açıklamada “Ben Fero’nun Mustafa Sandal’ı, Yıldız Tilbe’yi ve daha birçok sanatçıyı geride bırakması hepimizi şaşırttı” dedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

1 Comment

  1. zaten boş sarkıları oldugu ıcın bılıyorlardır . Boş CD satıyorlar zaten

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap