Türkçe Rap

Ben Fero’dan Demet Akalın İle Ortak Klip

Orman Kanunları albümünü yayınlaması ile büyük bir patlama yaşayan ve gündemden düşmeyen Ben Fero, kısa süre sonra Akalım şarkısının içerisinde bol bol adını geçirdiği Demet Akalın olarak değiştirmişti. Bu değişiklikten sonra Demet Akalın’dan da olumlu yanıt almıştı.

Dün akşam saatlerinde ise Demet Akalın, Ben Fero ile klip çekeceğinin ilk sinyallerini vermiş oldu. Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapan pop müzik sanatçısı Ben Fero’yu etiketleyerek “Hava kapalı hazırmıısın kardeşim? 😎” dedi.

Bu paylaşımın yorum bölümüne ise Fero, “H A Z I R A B L A M” diyerek cevabını verdi. Popüler sanatçı daha önce Orman Kanunları albümünden 4 şarkının video klibini yayınlamıştı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 26.05.2019 – 23:10]

Geçtiğimiz gün yapılan bu paylaşımın ardından, bu akşam saatlerinde Ben Fero ve Demet Akalın’ın yer aldığı video klipten ilk görüntüler geldi. Demet Akalın’ın Instagram hesabından paylaştığı 2 farklı görsel ile dinleyicilerin aklında klip şekillenmeye başladı.

Pop müzik sanatçısı fotoğrafın açıklamasına şunu yazdı: “Demet Akalın yapsam adını şarkıdan telif istersin diye korktum abla diyen @ben.fero delimisin dedim yaz gitsin aylar önce 😁😎 inanılmaz bir ekip inanılmaz hızlı candan ve aslan gibi beyefendi kardeşim 👍🏼👍🏼🤘🏾🤘🏾🤘🏾🧿🧿🧿klip yıkıldı … yakında yayında”

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap