Yeni Çıkanlar

Ben Fero – Demet Akalın Video Klip Yayınlandı

Ben Fero’nun adı ve sözleri ile oldukça popüler olan şarkısı Demet Akalın, video klibi ile birlikte YouTube’daki yerini aldı. Ben Fero’nun şarkıda pop müzik sanatçısı Demet Akalın’ın da yer alacağı haberini vermesi ile beklenti oldukça yükselmişti.

3 dakika 46 saniye uzunluğundaki video klipte yönetmenliği yine Silvyo Behmoaras üstlenmiş. Silvyo Behmoaras’ı daha önce 3 2 1 şarkısının video klibi yönetirken görmüştük. Yardımcı yönetmenlikte ise Orçun Aslan, görüntü yönetmenliğinde ise Eren Yıldız rol almış. Klibin senaryo ve casting’i yine Ben Fero’nun kendi tarafından yapılmış.

Klipte Alper Çanakçı, Batuhan Kızıltoprak, Berkcan Güven, Chaimae Doumane, Demet Akalın, Deniz Güvenli, İlkim Temur,Nada Abdulla, Özgürcan Göktepe, Pascal Nouma ve Pırıl Ece Özcan oyuncu olarak rol aldı.

İlgili İçerik: Ben Fero Demet Akalın Şarkı Sözleri

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir