Türkçe Rap

Ben Fero Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu

Ben Fero Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu

Geçtiğimiz haftalarda dinleyicilerinin karşısına Arkadaş şarkısı ile çıkan ve oldukça olumlu geri dönüşler alan Ben Fero hakkında bugün suç duyurusunda bulunuldu. Sözcü tarafından yapılan habere göre henüz kimliği bilinmeyen bir vatandaş tarafından, şarkı ve kliplerinde gençlere kötü örnek olduğu gerekçesiyle Ben Fero hakkında suç duyurusunda bulundu.

“İçki şişesini kafasına dikip, küfür ediyor”

Gerçek adının Ferhat Yılmaz olduğunu bildiğimiz sanatçının video kliplerinde alkol ve sigara kullanımı nedeniyle gençler üzerinde kötü bir örnek oluşturduğunu belirten vatandaşın, bu davranışlara örnek olarak içki şişesini kafasına dikmesini ve şarkı sözlerinde küfür ve hakaret içeren kısımlar bulunduğunu söylediği kayda geçti.

Geçtiğimiz dönemde de birçok rapçinin haklarında suç duyurusunda bulunulduğunu sizler ile paylaşmıştık. Bu isimler arasında Ezhel, Burry Soprano, Ceg, Server Uraz, Khontkar ve Şehinşah gibi isimler yer alırken, çoğu  bulunduğu davadan beraat etmişti.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap