Ben Fero ve Nike İşbirliği Kısa Film Yayınlandı

2018 yılının Haziran ayında Türkçe Rap dinleyicilerinin hayatına bomba gibi giren ve yükselişine devam eden sanatçı Ben Fero, dünya devi spor giyim firması Nike ile yaptığı işbirliği ile ortaya çıkan kısa filmi yayınladı.

Paylaşılan 1 dakika 31 saniye uzunluğunda olan kısa filmde Ben Fero’yu spor salonunda ve konserde görüyoruz. Videonun açıklamasında sanatçı “Hip Hop ve spor kültürlerine yıllar boyu büyük katkı ve hizmetlerde bulunmuş, kendi kültürünü kanıtlamış ve benim de çocukluktan beri benimsediğim bir marka olan Nike ile iş birliği yapmış olmanın mutluluğu içerisindeyim.” dedi.

Ben Fero açıklamasının devamında dinleyici ve takipçilerine devam etti ve “Müzikle ve sporla kalın” mesajını verdi. YouTube ve Instagram TV üzerinden paylaşılan kısa video aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!