Türkçe Rap

Ben Fero yeni albümü Yabani için şarkı listesini paylaştı

Ben Fero yeni albümü Yabani için şarkı listesini paylaştı

2018 yılında çok hızlı bir çıkış yakalayan ve 2019 yılında yayınladığı Orman Kanunları isimli albümü ile bu yükselişi daha da hızlandıran Ben Fero, uzun bir süredir müzikal anlamdaki sessizliğini koruyordu. Fakat sanatçı, 8 Eylül günü yaptığı paylaşım ile bu sessizliğin kısa süre içerisinde sona ereceğini duyurdu.

Buraya tıklayarak Ben Fero’nun yeni albümünün şarkılarının sözlerine ulaşabilirsiniz.

8 Eylül Salı günü Instagram hesabının Hikayeler özelliği ile bir duyuru paylaşan sanatçı, Yabani ismini verdiği EP albümünün çok yakında çıkacağını takipçileri ve dinleyicileri ile paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Rick Ross Sigara İçenler İçin Yüz Maskesini Tanıttı

Yapılan duyuru paylaşımında belirtilene göre Ben Fero’nun Yabani albümünde 5 şarkı yer alacak. Bu beş şarkının sadece bir tanesinde düet yer alırken; gerçek ismi Ferhat Yılmaz olan Fero’ya bu düette Ezhel eşlik ediyor.

Parçaların prodüktörlüğünde ise daha önce pek çok hit şarkıya imza atmış Dj Artz, Bugy, divxrse.362, Oğuz Baydar ve Can Volkan gibi isimlerin imzası bulunacak. Henüz net çıkış tarihi paylaşılmayan albüm hakkındaki gelişmeleri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Ben Fero Yabani Albümü Şarkıları

  1. Ferhat Yılmaz (Prod. Dj Artz)
  2. Beni Anlasana (Prod. divxrse.362)
  3. Kramp Ft. Ezhel (Prod. Bugy ve Dj Artz)
  4. Engerek (Prod. Oğuz Baydar)
  5. 2020 (Prod. Can Volkan)

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap