Türkçe Rap

Ben Fero Yeni Şarkısı Hakkında İpuçları Verdi

ben fero röportaj

Son zamanların en popüler rapçilerinden olan Ben Fero, Alman Hip Hop medyası 16BARS’a bir röportaj verdi. Sanatçı Almanca içerik üreten ekipte yer alan Steph’in birçok farklı konudaki sorularını yanıtladı.

Ben Fero’nun verdiği röportajda Hip Hop ile tanışma hikayesi, ilk rap müzik sözleri, Ezhel ile tanışma hikayesi ve daha birçok konu hakkında sorular cevaplandı. Röportajın sonlarına  doğru ise Fero yeni projeleri hakkında ufak detaylar verdi.

Ben Fero Yeni Şarkıları Üç Vakte Geliyor

16BARS röportajının sonunda yeni şarkıları hakkında ufak bilgiler veren Ben Fero, hayranlarını meraklandırdı. Sanatçı 2020’nin Mart ayında başlayacak olan Avrupa turnesinden önce birden fazla düet yapacağını ve bir tane de tekli şarkı yayınlayacağını söyledi. Sanatçı hangi isimler ile ortak projelerde yer alacağını ise belirtmedi.

Bu cevabın devamında ise Fero, 2020 yılının içerisinde bir albüm yayınlamayı planladığını da söyledi. Sanatçı ilk albümü olan Orman Kanunları’nı 20 Şubat 2019 tarihinde yayınlamıştı.

Popüler sanatçının verdiği röportaja 16BARS YouTube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap