Ben Fero’nun yeni albümü Yabani yayınlandı

Bir süredir oldukça sessiz olan Ben Fero, geçtiğimiz haftalarda yeni albümü Yabani için bir sürü bilgi paylaşmıştı. Sanatçının geçtiğimiz günlerde albümün çıkış tarihini paylaşmasının ardından, beklenen Yabani isimli albüm 25 Eylül Cuma günü dinleyiciler ile paylaşıldı.

Yabani ismindeki EP albüm toplamda 5 farklı şarkıdan oluşuyor. Bu 5 şarkılık EP’nin toplam uzunluğu 13 dakika 31 saniye uzunluğundayken, albümde sadece Ezhel Ben Fero’ya bir düette eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir: TV8 Türkçe Rap yarışması “Türkiye Rapçisini Arıyor” başvuruları başladı

Albümdeki şarkıların prodüktörlüğünde Dj Artz, divxrse.362, Bugy, Oğuz Baydar ve Can Volkan gibi isimler yer alırken, Mix ve Mastering işlemlerinde Gökhan Abi ve Can Volkan rol oynamış.

Albümün YouTube üzerindeki yerini almasından kısa süre sonra albümdeki Ezhel düeti Kramp ve Engerek şarkısı YouTube Trend’lere giriş yaptı. Sanatçının yeni albümü

Ben Fero Yabani Albümü Şarkıları

  1. Ferhat Yılmaz (Prod. Dj Artz)
  2. Beni Anlasana (Prod. divxrse.362)
  3. Kramp Ft. Ezhel (Prod. Bugy ve Dj Artz)
  4. Engerek (Prod. Oğuz Baydar)
  5. 2020 (Prod. Can Volkan)

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!