Türkçe Rap

Benjamins 3, Ece Seçkin ve Rozz Kalliope Düeti İle Geliyor

Benjamins 3, Ece Seçkin ve Rozz Kalliope Düeti İle Geliyor

13 Kasım’da Instagram hesabı üzerinden yayınladığı video ile dikkatleri üzerine çeken Ece Seçkin, Rozz Kalliope ile Benjamins 3 şarkısını yapacaklarını duyurdu. 28 yaşındaki sanatçı geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabı üzerinden paylaştığı videoda, araba sürerken Rozz Kalliope’nin Benjamins 2 şarkısını söylüyordu. Bu video kesiti kısa sürede 3 milyondan daha fazla kişi  tarafından görüntülendi ve binlerce yorum aldı.

30 Kasım Cumartesi gününün öğle saatlerinde ise gündeme gelen ikili Benjamins serisinin üçüncü şarkısını ortak olarak çıkartacaklarını duyurdular. 2 Aralık Pazartesi yayınlanacağı belritilen parça, video klibini de beraberinde getirecek.

Benjamins 3 şarkısı dijital müzik platformlardaki yerini Doğan Müzik Company etiketi ile alacak. Şarkı hakkındaki diğer gelişmeleri yine ozgurhiphop.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

 

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap