Berkay Ft. Tepki – Deli Et Beni Yayınlandı

Pop müzik sanatçısı Berkay, ve Tepki’nin ortak işi Deli Et Beni 9 Ağustos itibari ile yayınlandı. Ayrı müzik türlerinden iki isim, Harun Kolçak’ın Deli Et Beni şarkısı altında buluştular.

Harun Kolçak, 19 Temmuz 2017’de yakalandığı kanser hastalığından dolayı 62 yaşında hayatını kaybetmişti. Oldukça sevilen sanatçının ölümünün neredeyse ikinci yıl dönümünde Berkay ve Tepki ikilisi bu şarkıyı dinleyiciler ile paylaştılar.

3 dakika 6 saniye uzunluğunda olan şarkının sözleri Harun Kolçak ve Tepki tarafından yazıldı. Şarkının müziği Harun Kolçak’a aitken, düzenleme işlemleri Çağrı Telkıvıran tarafından yapılmış.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!