Big Sean, Detroit 2 Albümünün Çıkış Tarihini Paylaştı

32 yaşındaki Amerikalı rapçi Big Sean, uzun zamandır beklenen beşinci albümü Detroit 2’nin kapağını ve çıkış tarihini dinleyicileri ile paylaştı. 2019 yılında mental sağlığı nedeniyle üretmeye bir süre ara veren sanatçı, Detroit 2 isimli beşinci albümünün 4 Eylül’de yayınlanacağını duyurdu.

Sosyal medya hesapları üzerinden bir video paylaşarak yapılan bu duyuruda albümden şarkılar, düetler ve çocukluğunun geçtiği evden görüntüler yer aldı. Belirtilene göre albümde Big Sean’a Young Thug, Wiz Khalifa, Post Malone ve A Boogie Wit Da Hoodie gibi isimler eşlik edecek.

İlginizi  Çekebilir: Cardi B Albümünün Henüz Hazır Olmadığını Söyledi

Tam olarak bu duyurunun yapılmasından kısa süre sonra sanatçı albümden oldukça beklenen bir parçayı dinleyiciler ile paylaştı. Sean, geçtiğimi yıllarda hayatını kaybetmiş olan Nipsey Hussle ile ortak şarkısı Deep Reverence’i albümden önce yayınladı. Albümde yer alacak şarkıları aşağıda görebilirsiniz.

Big Sean Detroit 2 Albümü Şarkıları

 1. Deep Reverence Ft. Nipsey Hussle
 2. Overtime
 3. Wolves Ft. Post Malone
 4. Lithuania Ft. Travis Scott
 5. All the Time Ft. Kanye West
 6. More Thoughts
 7. Shorter Ft. Nas
 8. Time to Eat Ft. Kanye West
 9. Single Again
 10. Break Hearts Ft. meek Mill
 11. Bezerk Ft. A$AP Ferg, Hit-Boy
 12. Ain’t Nobody Ft. Young Thug
 13. 21 Ft. 21 Savage

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!