Big Sean en sevdiği 5 rapçiyi paylaştı

Big Sean, 2020 yılında çıkarttığı Detroit 2 isimli albümü ile farklı müzik türlerinin albüm satışının listelendiği Billboard 200’ün zirvesine çıkmış olmaktan memnun olduğunu ve piyasada şu anda bulunduğu konuma nasıl geldiğini bir Fat Joe ile gerçekleştirdiği Instagram canlı yayınında anlattı.

Big Sean, Kanye West’in plak şirketini olan G.O.O.D Music’in bir üyesi olmaktan ve şirketin içindeki diğer sanatçılardan ilham aldığını açıkladı.

İlginizi Çekebilir: Lil Durk kendisini Chicago’daki 1 numaralı Rapçi olarak açıkladı

Kendisinin en sevdiği rapçiler listesinde The Notorious B.I.G. , Eminem, Kanye West, Lil Wayne ve Jay-Z bulunuyor.

Fat Joe’nun bu sorusuna verdiği cevap sonrasında bu 5 kişilik listeye Rakim, 2Pac ve Snoop Dogg gibi bir kaç isimi de ekleyerek uzatabileceğini söyledi. Fat Joe, Big Sean üzerindeki Nipsey Hussle etkisini de anlattı ve hem Big’in hem de Nipsey’in ne kadar iyi karaktere sahip olduğuna değindi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!