Big Sean, Naya Rivera’nın Ölümü Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz günlerde oğlu ile çıktığı nehir gezisinde hayatını kaybetmesi ile tüm dünyada gündeme gelen Amerikalı aktris Naya Rivera hakkında Hip Hop dünyasından bir isim olan Big Sean tarafından da bir açıklama yapıldı.

Özellikle müzikal komedi dizisi Glee’deki rolü ile tanınan oyuncu Naya Rivera’nın ölümünün ardından oyuncunun eski nişanlısı Big Sean, Instagram üzerinden bir gönderi yayınlayarak hayatını kaybeden oyuncuyu andı.

İlginizi Çekebilir: Nike Blazer Low Mantra Turuncusu Satışta!

Gerçek adı Sean Michael Leonard Anderson olan rapçi paylaştığı gönderide şunları söyledi;

“Huzur içinde yat Naya, Tanrı Ruhunu Korusun! Hepinizi yetenekleriniz ve varlığınızla kutsadığın için teşekkür ederiz. Sen bir kahramansın! Sadece oğlunu nasıl kurtardığından değil, aynı zamanda pek çok insanın kendilerine güven duymalarını sağlamak ve dik kalmalarını ve bunu başaramadıklarında gurur duymalarını engelleyen sorunlar yüzünden. Beni daha iyi bir insan yaptığın için aramızda olan her şeyi takdir ediyor ve değer veriyorum. Hala üzülüyorum ve şoktayım, bunun gerçek olduğuna inanamıyorum. Sen ve ailen için dua ediyorum ve onları izlediğini ve onları koruduğunu biliyorum. Rest In Peace Naya 💙🙏🏾 “

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!