Basın BülteniYeni Çıkanlar

Bipoyzın ve Berfin Özkan’dan işbirliği: Derinlerde

Bipoyzın ve Berfin Özkan işbirliği: Derinlerde

Bipoyzın, “Ağlama” ve “Bella Hadid” isimli şarkılarının ardından “Derinlerde” isimli yepyeni şarkısını 18 Aralık Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerle buluşturuyor.

Bir arkadaşının “sesin rap müziğe çok yatkın, bir şeyler denemelisin” demesiyle müzikal çalışmalarına başlayan Bipoyzın, kendi söz ve bestelerini yazarak profesyonel müzik dünyasına adım attı.

İlginizi Çekebilir: Kovala filminin müzikleri için çıkış tarihi paylaşıldı

Sözü Bipoyzın (Anıl Ölçer) ve Berfin Özkan, müziği Wox imzalı şarkının Mix ve Mastering’i Atakan Atik, cover’ı ise Umut Emirsoy imzası taşıyor.

Bipoyzın & Berfin Özkan “Derinlerde” isimli yeni tekliyi tüm dijital platformlarda video klibini ise MuzikPlay YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir