Bobby Shmurda için yapılan şartlı tahliye talebi reddedildi

Amerikan kolluk kuvvetlerinin TMZ isimli magazin platformuna yaptıkları açıklamaya göre, Bobby Shmurda için yapılan şartlı tahliye talebi reddedildi ve Bobby’nin 2021 yılına kadar hapiste kalacağı söylendi. ABD yargısı, asıl ismi Ackquille Pollard olan 26 yaşındaki rapçinin yedi yıl kadar ceza yatması gerektiğini ve kendisinin yeterince rehabilite olduğuna inanmıyorlar.

New York Eyaleti Ceza İnfaz Kurumu sözcüsü Complex’e “5 Eylül 2020’de Şartlı Tahliye Kurulu ile yaptığı görüşmenin ardından, Ackquille Pollard’ın tahliyesi reddedildi ve cezasının azami süresi olan 11 Aralık 2021’e kadar tutuklu kalacağı belirlendi.” şeklinde bir açıklama yaptı.

İlginizi Çekebilir: Cardi B 2 yaşındaki kızı Kulture için Instagram hesabı açtı

Hapiste kaldığı zaman diliminde Bobby Shmurda, kavga, uyuşturucu ve yasadışı silah bulundurma gibi olaylarla hapishane kurallarını ihlal ettiği söyleniyor. Bu davranışları kendisinin şartlı tahliye yolunda engel olmuş gibi görünüyor.

Sanatçının daha önce de geçtiğimiz Ağustos ayında şartlı tahliye duruşması bulunuyordu. Bu duruşmaya kadar hem çevresi hem de medyada serbest bırakılacağına dair söylemler vardı. Rapçinin annesi Leslie Pollard bu duruşma gününün, oğlunun doğum günü olduğu ve bunun hapiste kutladığı son doğum günü olduğunu söyledi.

Bobby Shmurda ve GS9 üyesi arkadaşları yaptıkları işlerle ses getirmeye başladıktan sonra 2014 yılında tutuklandılar. Kendisi, Eylül 2016 tarihinde yasadışı silah bulundurma suçundan yedi ile on yedi yıl arasında hapis cezasına çarptırılmıştı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!