Türkçe Rap

Bol Sözlük Sosyal Sorumluluk Projesi Başlattı

Hip Hop’a odaklanmış internet sözlüğü Bol Sözlük, yeni sosyal sorumluluk projesi olan Geleceğimiz İçin Toplanıyoruz’u duyurdu. 2 Temmuz günün akşam saatlerinde sözlük ekibi sosyal sorumluluk projeleri olan Geleceğimiz İçin Toplanıyoruz hakkında bir açıklama yaptı.

Geleceğimiz İçin Toplanıyoruz isimli projede sözlük ekibi, platformdaki MC ve Beatmaker’ları sanatçılar ile bir araya getiriyor. Bir araya gelen sanatçıların ortaya çıkardığı işler bir albümde toplanacak ve bu albümün tüm gelirleri Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanacak.

Bol Sözlük projesine nasıl katılabilirsiniz?

Bu projeye katkıda bulunmak için birden fazla seçeneğiniz var. İsterseniz Bol Sözlük’te açılan başlığa Entry girebilirsiniz veya medya@bolsozluk.com Mail adresi üzerinden birebir iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda albümde kimlerin olacağı belirli olmasa da ekip bu durumu “az ama heyecan verici isimler” olarak belirtiyor. Bol Sözlük’ün tüm ekibine bu duyarlı yaklaşımı için teşekkür ederiz!

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap