Türkçe Rap

Boosie Badazz Tutuklandı!

Birkaç ay önce 6ix9ine hakkındaki söylemleri ile gündemimizde olan Boosie Badazz, dün koruması ile birlikte tutuklandı. Boosie Badazz ve koruması olan Antonio Allen, 8 Nisan Pazartesi günü polis tarafından otoyolda durdurulduktan sonra Georgia’nın Coweta ilçesinde tutuklandı. TMZ’nin ulaştığı bir polis memuruna göre trafikte tehlikeli hareketler sergilediği için durduruldu.

Polis tarafından bildirilene göre araba durdurulduktan sonra Boosie Badazz’in ön yolcu koltuğunun altından 9mm’lik bir silah, para dolu bir çanta, bir torba esrar ve bir elektronik sigara cihazı çıktı. Polis tarafından tutuklanan ikili uyuşturucu ve silahlar ile ilgili çeşitli suçlar ile karşı karşıya kaldı.

WSB-TV muhabiri Steve Gehlbach’in bildirdiğine göre ise tutuklanan ikili 3500 dolarlık kefaretlerini ödemek içi hazırlanıyorlar. Ayrıca Boosie Badazz’in daha önceden de uyuşturucu ile alakalı suçlardan sabıkası olduğu biliniyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 10.04.2019 – 00:10]

Olayı başından beri takip eden WSB-TV muhabiri Steve Gehlbach yeni bilgiler paylaştı. Belirtilene göre Boosie’nin mahkemesi 15 Nisan’da görülecek. 36 yaşındaki Rapçi Esrar, THC(Tetrahidrokannabinol) ve silah bulundurmaktan hakim karşısına çıkacak. Ayrıca daha önceden sahip olduğu davalar nedeniyle cezası daha da artacak.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap