Burry Soprano 832 ve MOB Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Geçtiğimiz dönemde MOB Entertainment oluşumundan ayrıldığını duyuran Burry Soprano, bu akşam saatlerinde Twitter hesabı üzerinden bazı soruların cevabını verdi. Bu konular hakkında 3 Tweet atan sanatçı takipçilerin bilmediği detayları paylaştı.

Genç sanatçı bu 3 Tweet’te genel olarak neden şarkılarının yayınlanmadığından ve 832 gurubu içerisindeki ilişkilerinden bahsetti. Bu Tweetlerden önce ise sanatçı yeni albümü ve yeni yayınlayacağı şarkılar hakkında bilgiler verdi.

Burry Soprano tarafından bildirilene göre yeni albümü 2020’nin Haziran ayından önce bizler ile buluşmayacak. Ayrıca Burry, bu süreçte en az 7 tane de tekli yayınlayacağını belirtti. Bu paylaşımlardan kısa süre sonra ise sanatçı Tweet’leri silip, “biliyor musunuz… değmez.” yazılı yeni bir Tweet attı. Silinen Tweet’leri aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Burry Soprano Attığı Tweet'ler

 

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir