Burry Soprano Ft. Mert Abi – Para Bende Yayınlandı

Geçtiğimiz aylarda XXL şarkısı ile bir arada gördüğümüz Mert Abi ve Burry Soprano’nun yeni şarkısı Para Bende Cuma gününün ilk saatlerinde yayınlandı. Spotify, Apple Müzik ve iTunes gibi müzik platformlarından yayınlanan şarkının klibi gün içerisinde yayına alınacak.

Para Bende şarkısının video klibinin yönetmenliğini ekibin kurucularından Tepki yaparken, şarkı müzik piyasasındaki yerini Columbia etiketi ile çıktı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 17.05.2019 – 19:14]

Şarkının video klibi bugün öğle saatlerinde yayınlandı. Video klibin yönetmen koltuğunda Tepki otururken, yardımcı yönetmenliği Ali Babacanoğlu yapıyor. Post prodüksiyon tarafında ise Halil Anıl Özgen, Recep Yenigün, Ece Ceyhun Devrim ve Canberk Aktaş rol almış. Klibe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!