Burry Soprano Lambo İtaliano EP’si Yayınlandı

En son Solo isimli parçası ile gördüğümüz Burry Soprano, toplamda 6 şarkıdan oluşan Lambo İtaliano isimli EP’sini 10 Ocak 2020 itibari ile yayınladı.

Sony Music Almanya’nın bir alt markası olan Columbia etiketi ile yayınlanan EP toplamda 6 parçadan ve 17 dakika uzunluğundan oluşmakta. Yayınlanan EP’de Burry’ye düetleri ile Gue Pequeno ve Mert eşlik ediyor.

Yayınlanan bu altı şarkıda prodüktörlük koltuğunda TheBeatPlug, 2nd Roof, Uğur Öztürk ve Kiarash gibi isimler yer alıyor. Kapak görseli ise Kayra Meriç Molla’nın ellerinden çıkmış. EP’yi aşağıdaki eklenti sayesinde dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Burry Soprano – Lambo İtaliano EP’si Şarkıları

  1. Lambo İtaliano Ft. Gue Pequeno
  2. Çıkmayın Önüme
  3. Taş Devri
  4. Para Yokken Ft. Mert
  5. Mary Jane
  6. Mary Jane Remix

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!