Türkçe Rap

Burry Soprano Vio düeti hakkında konuştu

Burry Soprano Vio düeti hakkında konuştu

Bir süredir çalışmalarına tek başına devam eden Burry Soprano, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Genç sanatçı geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda 2 yıl önce aramızdan ayrılan Vio ile yapacağı düet projesi hakkında konuştu.

Yaptığı paylaşımda Vio düetinin projesinin elinde olduğunu söyleyen sanatçı “bir satır o, bir satır ben söylüyorum. birbirimizin cümlelerinin devamını getiriyoruz. hala bitiremedim çünkü ne zaman kayda girsem fazlaca duygulanıyorum. ama yakında bitecek, umarım duyacaksınız” diyor.

İlginizi Çekebilir: 140Journos ekibinin Killa Hakan belgeseli yayınlandı

Burry Soprano dinleyicileri ile en son 22 Temmuz tarihinde yayınladığı Jackpot teklisi ile bir araya gelmişti. Sanatçının attığı Tweet’i aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

https://twitter.com/BurrySoprano/status/1325837203075981313

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap