Burry Soprano Vio düeti hakkında konuştu

Bir süredir çalışmalarına tek başına devam eden Burry Soprano, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Genç sanatçı geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda 2 yıl önce aramızdan ayrılan Vio ile yapacağı düet projesi hakkında konuştu.

Yaptığı paylaşımda Vio düetinin projesinin elinde olduğunu söyleyen sanatçı “bir satır o, bir satır ben söylüyorum. birbirimizin cümlelerinin devamını getiriyoruz. hala bitiremedim çünkü ne zaman kayda girsem fazlaca duygulanıyorum. ama yakında bitecek, umarım duyacaksınız” diyor.

İlginizi Çekebilir: 140Journos ekibinin Killa Hakan belgeseli yayınlandı

Burry Soprano dinleyicileri ile en son 22 Temmuz tarihinde yayınladığı Jackpot teklisi ile bir araya gelmişti. Sanatçının attığı Tweet’i aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!