Burry Soprano: "Vio'ya yapılan dolandırıcılığı olabilecek en lanetli şekilde kınıyorum"
Burry Soprano: "Vio'ya yapılan dolandırıcılığı olabilecek en lanetli şekilde kınıyorum"
Türkçe Rap

Burry Soprano: “Vio’ya yapılan dolandırıcılığı olabilecek en lanetli şekilde kınıyorum”

14 Şubat Pazar günü Vio’nun annesi Aysun Şalcıoğlu ve babası Murat Şalcıoğlu yayınladıkları açıklamada 14 Şubat günü MOB’nin yayınladığı Yanyol klibinin, özensiz olduğu ve habersiz olarak yayınlandığından ve finansal kendileri ile paylaşılan bilgiler ile dışarıdan aldıkları bilgilerin uyumadığından bahsetmiş, hukuki süreci başlattıklarını duyurmuşlardı. Açıklamadan bir gün sonra ise Burry Soprano konu hakkında bir Tweet paylaştı.

Sanatçının saat 20’de paylaştığı ilk Tweet’te “@mob_832 tarafından Vio’ya yapılan “dolandırıcılığı” olabilecek en lanetli şekilde kınıyorum. Ayrıca aramızdaki anlaşmaya aykırı olarak 1 yıldır tarafınızdan hiçbir şekilde ödeme ve raporlama alamadığımı da dinleyicilerin bilgisine sunuyorum. gördüğüm en çirkef yönetimsiniz.” dedi.

Bu Tweet’i atmasından kısa süre sonra bir açıklamada daha bulunan Burry Soprano, ilk Tweet’inin sanatçılar ve çalışanlar ile ilgili olmadığını, sadece şirketin finansörü ve yatırımcısı hakkında olduğunu belirtti. Ayrıca sanatçı şirketin sanatçılarını zan altında bırakacak paylaşımların yapılmamasını çünkü onların da Vio’nun dostu olduğuna dikkat çekti.

Buraya tıklayarak atılan her iki Tweet’i de görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir