Burry Soprano Yeniden Soruşturma İle Karşı Karşıya

Geçtiğimiz yıllarda hakkında açılan davalar ile gündemimize birden fazla kez gelen Burry Soprano, bir süredir sessiz kaldığı konu ile yeniden gündemimizde. Sanatçının 15 Mart 2020 Pazar günü paylaştığı Tweet’e göre hakkında yeni bir soruşturma başlatıldı.

Bu soruşturmanın 2018 yılında Çıkmayın Önüme isimli şarkısını söylerken attığı bir Tweet’ten dolayı açıldığını söylerken, tam bir ay önce attığı Tweet’i alıntıladı. Alıntılanan bu Tweet’te ise sanatçı keşke her içimden geçeni yazabildiğim bir twitter hesabım olsaydı… polisin incelemediği, sadece hoşgörülü insanların takip ettiği… sözleri ile düşüncelerini aktarmıştı.

Burry Soprano, gerçek adı ile Burak Aydoğduoğlu’nun soruşturmaya konu olan şarkısı Çıkmayın Önüme, 10 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan Lambo Italiano isimli EP’sinde yer almıştı. Konu hakkındaki gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Kovala Filmi Çıkış Tarihi Ertelendi!

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir