arama

Bütün Ayazların Ortasında Çizgi Roman Oluyor

Kayra'nın Bütün Ayazların Ortasında albümü Ege Avcı'nın elinde çizgi roman oluyor.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Yusufcan Aksu
  • BeğenmedimBeğendim
    Loading...

Kayra’nın toplamda 3 parça şeklinde yayınlanan albümü Bütün Ayazların Ortasında, Ege Avcı’nın elinde çizgi roman haline geliyor. 2 Haziran’da Kayra ve Ege Avcı tarafından duyurulan bu haber ile birlikte 4 konsept görsel de yayınlandı.

Bu görsellerin ikisinde karakterimizi görürken, birinde kapağı ve birinde ise bir ara sahneyi görebiliyoruz. Sanatçı Ege Avcı yaptığı açıklamada;

“Kayalık üstü dizdiğim yirmi bir şişeyle ben, bakıyorum bi boşluğa, adım Veysel.” @kayrazapkinus’la #bütünayazlarınortasında albümünü çizgi romana uyarlıyoruz. Detayları yakında paylaşacağız!”

albümden bir söz ile birlikte duyuruyu yaptı. (Paylaşılan görsellere yazımızın sonunda göz atabilirsiniz.)

İlk bölümü 25 Ocak 2019’da yayınlanan albüm toplamda 13 şarkıdan oluşuyor ve 43 dakika uzunluğunda. Albümde Kayra’ya Da Poet ve Karaçalı düetleri ile eşlik ediyor. Albüm dijital müzik platformlarındaki yerini Basemode Records etiketi ile aldı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Bütün Ayazların Ortasında Çizgi Romanından Görüntüler