Çağrı Sinci’den Aynı Haftada İki Yeni Şarkı

Sivil İtaatsiz lakabı ile tanıdığımız Çağrı Sinci, bu haftayı oldukça aktif geçiriyor. Sanatçı 14 Ekim haftasında birkaç gün ara ile iki farklı şarkı yayınladı. İlk önce Küçük 1 Cinnet isimli yenilenmiş şarkısını yayınlayan sanatçı bugün sabah saatlerinde Özge Ürer ile düeti Kurtar Bizi parçasını dijital müzik platformları üzerinden yayınladı.

Bu sabah yayınlanan Kurtar Bizi parçası 4 dakika 22 saniye uzunluğunda. Şarkının altyapısı Çağrı Sinci’nin ellerinden çıkarken, diğer müzik prodüksiyon işlemleri Engin Hizarcı tarafından yapılmış. Oldukça renkli kapak fotoğrafı ise İrem Maysu tarafından hazırlanmış.

Çağrı Sinci – Kurtar Bizi şarkısına aşağıdaki Spotify eklentisinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!