Türkçe Rap

Çağrı Sinci ve DJ Suppa’nın ortak albümü Terbiye yayınlandı

Çağrı Sinci ve DJ Suppa'nın ortak albümü Terbiye yayınlandı

Çağrı Sinci ve DJ Suppa’nın ortak bir çalışma ile ortaya çıkardığı Terbiye isimli EP albüm 25 Eylül Cuma günü VooDoo Network markası ile dijital müzik platformları üzerinden yayınlandı.

5 şarkıdan oluşan albüm toplamda 14 dakika 27 saniye sürüyor. Albümde sevilen iki isme düetleri ile Eypio ve Monoman eşlik etmiş. Albümde yer alan şarkıların tamamının prodüktörlüğü DJ Suppa, Mix ve Mastering işlemleri ise Savaş Ceyhan tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Ezhel Instagram Acapella’sı ile gündem oldu

Terbiye albümünün hazırlanma sürecini Çağrı Sinci şu sözler ile anlatıyor: “Bir Ankara konseri sonrasında, @dj_suppa ile stüdyoya kapanıp bu kısaçaları yazdım. Ankara’da @denizomusic , İstanbul’da @falayberk ve @savas_ceyhan kaydetti. Masa başında aylar süren çalışma ile @savas_ceyhan sound u başka bir seviyeye taşıdı. Kapak tasarımında @fufuthemad çizgiyi yukarıya çekti. İki eski okul MC @eypio ve @monomanmuzik albümün niteliğini arttırdılar. Uzun zamandır bugünü bekliyodum. Umarım beğenirsiniz. Elindeki en iyi beat leri bana veren suppa ya , parçaların dünya çapında sound etmesini sağlayan savaş abime ve albümde emeği geçen herkese teşekkürler.”

DJ Suppa ve Çağrı Sinci’nin yeni ortak albümünü yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Çağrı Sinci X DJ Suppa – Terbiye Albümü Şarkıları

  1. Sür
  2. Ölmezsen Kaybetmezsin Ft. Eypio
  3. Geniş Düşün
  4. Tıklım Tıklım Ft. Monoman
  5. Tekrar

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap