Çağrı Sinci’nin Şehre İndi Deliler Şarkısı Kliplendi

Çağrı Sinci’nin 20 Aralık 2019’da yayınladığı Çığ albümünün giriş parçası Şehre İndi Deliler için video klip 15 Ocak 2020’nin akşam saatlerinde Çağrı Sinci YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.

Toplamda 2 dakika 59 saniye uzunluğundaki şarkı Çağrı Sinci ve Savaş Ceyhan prodüktörlüğünde ortaya konulmuş. Şarkının Mix ve Mastering işlemleri ise yine Savaş Ceyhan tarafından yapılmış.

Şehre İndi Deliler şarkısının bugün yayınlanan video klibi ise Oğuzhan Ejderoğlu tarafından yönetilmiş. Oğuzhan Ejderoğlu’nu daha önce Massaka, Cashflow, Sancak, Sansar Salvo ve Rapozof gibi isimler ile çalışırken görmüştük.

Video klipte bolca gördüğümüz çizimler ise Deniz Coşkun Ozan tarafından hazırlanmış. Ozan, daha önce Saian, K”ST ve Çağrı Sinci gibi isimlerin albüm ve şarkılarının kapaklarını hazırlamıştı.

Parçanın video klibine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!