Canbay, El Chapo Şarkısı Hakkında Konuştu

19 Haziran Cuma günü arkadaşı Wolker ile El Chapo isimli bir şarkı yayınlayan Canbay, gelen yorum ve tepkiler üzerine @canbayresmi kullanıcı adlı Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yayınladı. 2 Tweet paylaşan sanatçı açıklamasında şunları söyledi:

Marka sayıyon len mq, lambo ne gucci ne mq len, bu nasıl lirik len mq. Lan bi durun atladığınız çok nokta var bkz: “Kendin ol gel”, “Herkes kendince…” Sanki bu güne kadar hiç kaliteli lirik sunmadık neyse şov bundan sonrasında zaten. Selametle kalın. Ve ayrıca “El Chapo” Canbay & Wolker grubunun “her tarzda müzik yapabilir” alt metinli bir şarkısıdır. Sokak çocuklarının hayal gücünün ürünüdür. Keşke sözleri iyice okuyup yorumlasaydınız. İnatla Halen her şey söz verdiğimiz gibi

İlginizi Çekebilir: Patron Yaz Albümü İsimli Mini Albümünü Duyurdu

Canbay & Wolker’ın 19 Haziran Cuma günü yayınladığı El Chapo isimli şarkıya yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!