Canfeza’nın Çiftlik Bank İle İlişkisi Ortaya Çıktı

Çalışmalarına fazla hızlı devam etmeyen Canfeza hakkında yeni bir iddia ortaya çıktı. Haber ajanslarının bu akşam geçtiği haberlere göre Çiftlik Bank kurucu ve yöneticilerine yönelik yapılan operasyonlar ile yakalanan isimlerin davaları görülmeye başladı.

Çiftlik Bank sisteminin Sosyal medya sorumlusu tutuklu sanık Umeyr Karakoç’un yaptığı açıklamalar ile Canfeza’nın bu sistemin kurucusu “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın ile ilişkisinin olduğu iddiası ortaya koyuldu.

“Canfeza 81 Ülkede Konser Verecekti”

Sanığın yetkililere yaptığı ve basına yansıyan tam açıklama şöyle;

“İstanbul’da ikamet ediyorum fakat Orhan Gül isimli olmasına rağmen Can Feza adıyla tanınan rap şarkıları söyleyen kişinin 2016 yılı başlarında menajerliğini yapmaya başladım. Orhan Gül bu arada Mehmet Aydın ile tanışmış. Mehmet Aydın ile 81 ülkede konser verme konusunda anlaşmış. Mehmet Aydın da rap şarkıları söylemeye çalışan birisiydi. Bu şekilde ben de Mehmet Aydın ile tanışmış oldum. 2017 yılı Mart ayında 15-20 gün kadar İnegöl şubesindeki hayvanların bulunduğu çiftlikte müdür olarak çalıştım.”

Haberin akşam saatlerinde çıkmasının ardından asıl adı Orhan Gül olan Canfeza’dan bir açıklama gelmedi. Sanatçıdan bir açıklama gelmesi durumunda haberimizi güncelleyeceğiz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!