Canka, Nem İsimli Şarkısı İle Geri Döndü

Hala yıllar önce yaptığı işler ile hatırlanan Canka, oldukça uzun bir süredir sürdürdüğü sessizliğini 2020 yılında bozuyor. Yaklaşık 1 ay önce geri döndüğünün ilk sinyallerini veren sanatçı, 3 Nisan 2020 Cuma günü itibari ile Nem ismindeki şarkısını yayınladı.

İlginizi Çekebilir: 6ix9ine Hapishaneden Çıktı!

Nem ismi verilen şarkı toplamda 4 dakika uzunluğundan oluşuyor. Altyapıda Arkitekt’in imzası bulunurken, söz ve aranje Canka’nın kendi tarafından yapılmış. Mix ve Mastering işlemlerinin Peak Studios’da yapıldığı şarkının vokal kayıtları ise Studio B’de alınmış.

Epidemik Yapım etiketi ile yayınlanan şarkıyı aşağıdaki Spotify eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir